Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

0546 420 2024 - 0322 459 0894

SPA nedir?

SPA nedir?

Spa nedir?

Günümüzde özellikle de bayanların vücutlarını dinlendirmek için kendine ayırdıkları vakitler de yaptırdıkları SPA muhakkak herkesin duymuş olduğu bir kelimedir. Spa denilince akla bir masaj ve masaj yaptıran insanlar gelse de kimsenin SPA hakkında tam ve net bir bilgisi yoktur ve ya SPA-da kullanılan teknikler hakkında da bilgi sahibi değildirler. Oysa bu vücudunuzun ihtiyaç duyduğu bir şeydir ve herkesin vücudunu dinlendirmeye ihtiyacı vardır. Vücudunuzu dinlendirirken ne anlama geldiğini de bilmeniz için açıklamalarını bu makalemizde bulabilirsiniz.

Adana masöz hizmetlerinde kaliteli bir yer.

Spa açılım olarak salus per aqua sözcüklerinden oluşur. İlginçtir ama SALUS kelimesi latincede Su ile ortaya çıkan ya da su ile gelen güzellik anlamına gelmektedir. Yani vücudunuzun güzellik ve dinlenme ihtiyaçlarını su ile karşılamanıza yardımcı olan masaj tekniği diyebiliriz. Sağlığa, zindeliğe güzelliğe iyi gelmektedir. Adana Spa çoğu zaman masaj olarak nitelendirilse de ruhsal bir terapi hissettirdiği için sadece fiziksel değil bir ruhsal kazanım da sağlamaktadır. Ülkemizde de bu fırsatı değerlendirmek isterseniz masaj salonlarına gidebilirsiniz eğer bulunduğunuz yerde bir masaj salonu yoksa size en yakın masaj salonunu ve ya spa salonunu bulmak için bulunduğunuz ildeki masaj salonlarını arama motorlarından aratabilirsiniz örneğin Adana masaj salonu gibi.

Spa taşları ne işe yarar?

Spa taşları Adana spa hizmetleri esnasında kullanılan ve sırttaki omurgalara teknik özelliklere ve vücuda göre yerleştirilen taşlardır. Bu taşları diğer taşlardan ayıran özellik ise bu taşların volkanik taşlardan oluşmasıdır. Masör veya Adana masöz uygulama yapmadan önce bu taşları sıcak suya koyar ve ısıtır daha sonrasında dinlendirilmiş veya tercihe ve vücuda göre dinlendirilmemiş vücuda yerleştirmeye başlar. Her vücudun özellikleri farklı olduğundan ve her masör ve ya Adana masöz bayanların farklı teknikleri farklı olduğundan belirli bir aralık ve ya koyulacak mesafe yoktur.

Masör ve ya Adana masöz bu taşları soğuk olarak da uygulayabilir çünkü belki de vücudunuz soğuk taşlarla rahatlayacaktır. Farklı boyutlarda ki bu taşlar masör ve ya Adana masöz bayanlar tarafından boyutlarına göre bekletildikten sonra vücudunuza yerleştirmeye başlarlar ve Adana masaj salonu firması Paris masaj salonu işletmesinde  hizmet devam eder.

Author Info

Meral OK

No Comments

Post a Comment