Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

0546 420 2024 - 0322 459 0894

Sauna Yaptırmaya Karar Verenler Dikkat!

Sauna Yaptırmaya Karar Verenler Dikkat!

Siz de evinizde ya da ofisinizde kendinize ait bir sauna istiyorsanız bu son derece hijyenik ve sağlıklı bir karar olacaktır. Artık neredeyse bir çok firma ev tipi sauna üretirken, sizin de dikkat etmeniz gereken bir takım unsurlar yer almaktadır. Bu konulara değinmek gerekirse;

1-  Adana Sauna olarak uyarıyoruz; Ev saunaları internet sitelerinden ya da kataloglardan resimlere bakılarak sipariş şeklinde alınabilecek ürünler değildir.

2- Adana Masaj Salonu firmamızca önerilen; Sauna yaptırmak istiyorsanız, kişi ya da kuruluşu mutlaka yerinde ziyaret etmeli, imalathaneyi, fabrikayı, show roomları ya da satış ofislerini görmeli, size uygun yapılacak olan sauna malzemelerini seçip, fiyatını da belirlemelisiniz.

3- Saunayı yaptıracağınız kişi ya da kuruluşu yerine görme imkanınız yoksa iyice araştırmalısınız. Yayınladıkları referans listelerinin gerçek olup olmadığını belirlemek için listedeki kişilere ulaşarak teyit alın.

4- Adana Sauna firmalarından alacağınız fiyat seçeneklerinin içeriği, saunada kullanılacak olan malzeme ve gereçler birbirine benzer ancak hizmet alma, satış sonu, işçilik, kalite ve sınıf maliyetleri fiyat farklarını getirmesi kaçınılmaz olacaktır.

5- Sauna yaptırmak istediğiniz ve karar verdiğiniz kişi ya da firmanın yalnızca fiyat politikasına değil, aracı bir kurum olup olmadığına da bakmak gerekir. Ne yazık ki sektörde pek çok merdiven altı imalatçı yer almaktadır. Bunu da belirledikten sonra doğru kararı verebilirsiniz.

6- Elinde çantası ev tipi sauna satışı yapan kişilere güvenmemelisiniz çünkü sonunda sauna yerine bir tavuk kümesiniz olabilir. Ve bunu hiç kimse istemeyecektir.

7- Fiyatın çok uygun olması da kalitesiz malzeme kullanımı anlamına gelir ki, bu da sizi uzun vadede maddi zarara uğratacaktır. Dolayısıyla fiyat uygunluğu önemli bir konu iken, malzeme kalitesi de aynı derecede önem taşır.

8- Adana Masaj Salonu firmamız; evinizde ya da ofisinizde değerlendireceğiniz saunada kalitesiz bir sauna sobasının yer alması durumunda da hem kendinizin hem de ailenizin hayatını tehlikeye atabileceğini kesinlikle unutmamanızı söylüyor.

İşte bu çok yönlü çalışmalar doğrultusunda nasıl bir sauna istediğiniz, kalitesi ve fiyatı, saunayı yaptıracağınız firma hepsi önem taşır. Ancak en önemlisi de güvenlik ve sağlıklı bir üretim saunaya sahip olmaktır.

Author Info

Meral OK

Comment ( 1 )

  • Ünal

    Adana masaj salonunda hiçbir konuda endişe etmenize gerek yok. Çünkü tüm detaylar sizin için önceden düşünülmüş durumda.