Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

0546 420 2024 - 0322 459 0894

Masaj yapanların ünvanı

Masaj yapanların ünvanı

Masaj yapanların ünvanı

Dünyanın her yerinde insanlar kendine vakit ayırmak için milyonlarca yol bulmuştur. Kimi kendine ayırdığı vakitte kitap okuyarak kendini dinlendirir kimi erkenden kalkıp gezerek. Herkesin kendini rahata kavuşturma yolu başka olsa da vücudunuz yorgunken asla bir masaja hayır demez. Birçok şeyle kendinizi dinlendir seniz de vücudunuz mutlaka masaj yapıldığında kendini daha çabuk salacaktır ve daha çabuk dinlenmeni ze yardımcı olacaktır. Ancak bu masaj herkesin bildiği bir konu değildir.

Adana masöz bayan hizmetleri

Ülke çapında dahi kendini bu alanda geliştiren salonlar ve insanlar mevcuttur. Tayland ve ya Çin gibi. Eğer ülkemizde masaj yaptırmak istiyorsanız bulunduğunuz ilde ki masaj salonuna gidebilirsiniz örneğin adana masaj salonu gibi. Peki, masaj nedir? Masaj vücudunuzun kaslarının adalelerin yumuşaması ve vücudun el ve masaj aletleri ile teknikler ile dinlendirilmesidir. Sinir ve kas sistemleri ile kan dolaşımının düzelmesine yardımcı olur. Vücudunuzun en önemli ihtiyaçlarından biridir. Masaj yapanlar ikiye ayrılır masör ve masöz olarak. Makalemizin devamında bunları açıklayalım

Masör kimlere denilir?

Masaj yapan kişi bir erkek ise bu kişiye masör denilir. Masörler genellikle sporcular için çalışır. Özelliklede olimpiyatlar sırasında ve ya boks şampiyonalarında ve ringlerde muhakkak bu masörleri görmüşsünüzdür. Masörler sporcuların vücutlarını ısıtmak için masaj tekniklerini kullanırlar ki acıyı hissetmesin. Ve ya otellerin masaj salonlarında masör isteyen müşteriler için bulunurlar. Bazı müşterilerin özellikli talebi doğrultusunda firmalar hem masör hem de masöz bulundurur.

Masöz kimlere denilir?

Masaj yapan bir bayan ise bu kişiye Adana masöz denilir. Dünya çapında kendini duyurmuş olan Tayland ve Çin’de masaj yapanların çoğu bayandır ve kendilerine özgü teknikleri vardır. Adana masöz hizmeti veren Paris masaj salonu  genellikle özel masaj salonlarında çalışmaktadır. Masözler de vücuttaki kan dolaşımını hızlandırmak ve kas ve sinir sistemini rahatlatmak için masaj yaparlar. Masörlere göre masözler her ülkede daha çok bulunuyor. Masörler de firmaların çok talep gören bir istihdam bölümüdür. Özellikle de oteller de en çok önem verilen kısımlardan olan masaj bölümü her otel firmasının düşünmesi gereken bir bölüm olduğu için masörler ve masözler muhakkak bulunmalıdır.

Adana masöz bayan kadrosu ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak Paris masaj salonu olarak en öncelikli amacımızdır. Adana masöz personellerimizi sizlere en iyi şekilde hizmet verdirmek için tüm gerekli masaj tekniklerini öğrenebilmeleri ve kendilerini geliştirmeleri amacıyla sürekli eğitimler ve sertifika programlarına dahil edilmektedirler. Salonumuzda tüm hizmetler uzman Adana masöz bayanlar eşliğinde yapılmaktadır. Farklı masaj salonları farklı hizmetler sunabilir mesela mutlu son masaj diye bir olay var eğer bu mutlu son diye tabir edilen olay kasık masajı yani latice adıyla Adonis ise bu bizim salonumuzda da mevcut bir hizmettir. Ancak mutlu son bir cinsel ilişki veya diğer adıyla fuhuş ise bizim işletmemiz olan Paris masaj salonu firmasında bu tür bir hizmet asla yoktur.

Author Info

Meral OK

No Comments

Post a Comment