Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

0546 420 2024 - 0322 459 0894

Masajın Ayrıcalığını Hissedin

Masajın Ayrıcalığını Hissedin

Masaj, deri, derialtı dokusu, iç organlar, dolaşım ve lenf sistemlerinin mekanik ve refleks yolla tedavi amaçlı uyarılması ve çeşitli dokunuşlarla damarların genişlemesini sağlayan bir uygulamadır. Masaj tüm Dünyada oldukça geniş bir alanda yapılmakta ve yaptırılmaktadır. Masaj yaptırırken birçok konuya dikkat edilmelidir. Öncelikle masaj yaptıracağınız kuruluşun güvenilir olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Tercih ettiğiniz kurumun çalışanlarının etik kurallara uygun çalışıp çalışmadığı göz önünde bulundurulmalıdır. Tercih ettiğiniz kurumdaki çalışanların işlerinde ne kadar eğitimli olduğuna dikkat edilmelidir. Sonrasında ise tercih edeceğiniz mekanın temizliğine ve ortamına dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca rahatsızlığınıza yönelik masaj terapisi olup olmadığını da kontrol etmenizde fayda vardır.

Adana Masaj 

Masaj yaptıracak kişi hangi masaj türüne ihtiyacı olduğunu belirler. Vücudun farklı bölgelerine farklı amaçlarla uygulanan İsveç Masajı, Aroma Masajı, Selülit Masajı, Refleksoloji, Derin Doku Masajı, Bali Masajı, Spor MasajıTaş Masajı, Shiatsu Masajı gibi çeşitli masajlar mevcuttur. Bu masajlar sıvazlama, yoğurma, vuruş, noktasal baskı ya da titreşim tekniklerinden herhangi biri uygulanarak yapılmaktadır. Doğru masajı doğru teknik ile uygulamak masaj konusunda anahtardır. Doğru masajı en doğru şekilde uygulayan masörler işlerinde iyi yerlere gelmektedir. Bunların yanında tıbbi masajlar da mevcuttur. Tıbbi masajlar tedavi ya da koruma amaçlı yapılmaktadır. Tıbbi masajı uygulayacak olan kişi mutlaka eğitimli ve deneyimli olmalıdır. Çünkü tıbbi masajda yapılacak en küçük bir hatanın sonuçları ağır olabilmektedir. Olumsuzluk yaşamamak için doktor kontrolünde dikkatli bir şekilde masaj yapılmalıdır. Ayrıca spor aktivitelerinden önce ya da sonra spor masajı yaptırarak yorgunluğunuzu azaltabilirsiniz. Klasik masaj ile günün herhangi bir saatinde masaj hizmeti alarak rahatlayabilir ve günün yorgunluğunu rahatlıkla üzerinizden atabilirsiniz. Masaj konusunda düzenli hizmet almak en önemli konulardan biridir.

Adana Masaj Salonu

Adana masaj salonu Adana’nın  önde gelen ve sektörde bir adım önde olan kuruluşlarından biridir. Adana masaj salonu ile ihtiyacınız olan masaj türü belirlenerek düzenli bir şekilde masaj hizmeti alabilirsiniz. Adana masaj salonu profesyonel ve deneyimli elemanları, ferah ve nezih ortamı, hizmet kalitesi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Author Info

Meral OK

Comment ( 1 )

  • Oğuzhan

    Personel de çok yardımcı oldu ve çok sevdim.