Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

0546 420 2024 - 0322 459 0894

Masaj Keyfi İçin Adana Masaj Salonu

Masaj Keyfi İçin Adana Masaj Salonu

Masaj, deri, kaslar, iç organlar, dolaşım sisteminin refleks yoluyla uyarılması işlemidir. Masaj yaptırmanın birçok avantajı vardır. Masaj ile kan dolaşımı artar, damarlar genişleyerek dokuya daha fazla kan gelmesi sağlanır. Masajın fizyolojik ve psikolojik etkileri mevcuttur. Doğru bölgeye uygulanacak doğru masaj ile vücut yüzeyinde bakım ve rahatlama sağlanmış olur. Masaj ile kas spazmı, tendon iltihabı, uykusuzluk, migren, kabızlık gibi durumlarda uygulanmakta ve olumlu sonuçlar doğurmaktadır. Masaj anında toplar damar sistemi yaklaşık 4 kat daha hızlı çalıştığı için kalbe ve toplar damarlara olan faydası oldukça büyüktür. Ayrıca psikolojiye olan olumlu etkilerinden dolayı antidepresan vazifesi de görmektedir.

Ülkemizde masaj ile ilgili yanlış bir algı vardır. Masajın keyfi bir uygulama ya da lüks olarak algılanması son derece yanlıştır. Masaj, belirli aralıklarla herkesin faydalanması gereken koruyucu etkileri olan bir tedavi şeklidir. Hayatı boyunca profesyonel masaj hizmeti almayan kişiler masaj hizmeti aldıklarında ne kadar çok şey kaybettiklerinin farkına varmışlardır. Yani masaj kişilerin rahatsızlıklarına göre belirli aralıklarla ve hayat boyu alınması gereken bir konudur. Masajlar yapılış amacına göre üç çeşide ayrılmaktadır. Bunlar; Dinlendirici Masaj, Tıbbi Masaj ve Spor Masajıdır.

Dinlendirici masaj, günlük yorgunluğun atılması için günün herhangi bir saatinde yapılan masajdır. Bu masaj en fazla tercih edilen masaj türüdür. Tıbbi masaj, tedavi amacıyla yapılan masaj çeşididir. Tıbbi eğitim almış ve bir doktor tarafından yönlendiren masörler yapmaktadır. Spor masajı ise sporcuların fizyolojik gelişimi için uygulanan masaj şeklidir.

Adana, son yıllarda gelişen ve büyüyen önemli bir ildir. Adana masaj salonu hizmetiyle güvenilir ve nezih bir ortamda masaj yaptırmanın rahatlığını yaşayacaksınız. İşinde uzman, gerekli eğitimleri almış profesyonel elemanları ile masaj ihtiyacınızı güvenli bir şekilde karşılayacaksınız. Masaj son derece kritik ve önemli bir konudur. Yanlış masaj veya vücudun herhangi bir bölgesine uygulanacak yanlış bir hareket büyük olumsuzluklara neden olmaktadır. Adana masaj salonu günlük yorgunluğunuzu atabileceğiniz, ihtiyacınıza göre doğru masaj hizmetini alabileceğiniz, ferah ortamı ile siz değerli müşterilerinin hizmetindedir.

Author Info

Meral OK

Comment ( 1 )

  • Efe

    İyi bir masajın rahatlığını kim verebilir? Teşekkürler hizmetleriniz için.