Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

0546 420 2024 - 0322 459 0894

Adana’da Masaj İçin En İyi Seçim

Adana’da Masaj İçin En İyi Seçim

Masaj, deri, kaslar, iç organlar, dolaşım sisteminin refleks yoluyla uyarılması işlemidir. Masajlar yapılış amacına göre üç çeşide ayrılmaktadır. Bunlar; Dinlendirici Masaj, Tıbbi Masaj, Spor Masajıdır. Dinlendirici masaj, günlük yorgunluğun atılması için günün herhangi bir saatinde zaman kısıtlaması olmadan yapılan masajdır. Bu masaj en fazla tercih edilen masaj türüdür. Tıbbi masaj, tedavi amacıyla yapılan masaj çeşididir. Tıbbi eğitim almış ve bir doktor tarafından yönlendiren masörler yapmaktadır. Tıbbi masaj özellikle kas sistemine etki etmektedir. Ayrıca omurilik ve bel üzerindeki rahatsızlıklarda da uygulanabilmektedir. Damarları genişleten masaj ile kalp daha iyi beslenmekte ve damar tıkanıklığı sorununa koruyucu etki etmektedir. Spor masajı ise sporcuların fizyolojik gelişimi için uygulanan masaj şeklidir. Özellikle spor müsabakalarından sonra yorgunluk atmak için ya da burkulma gibi rahatsızlıkları tedavi etmek için de bu masaj uygulanmaktadır.

Adana Masaj Salonu

Masajlar kullanım amacına göre çeşitli gruplara ayrılmaktadır. Dünyanın hemen her yerinde değişik şekillerle uygulanan ve binlerce yıllık geleneğin sürdürüldüğü masaj konusunda İsveç Masajı, Thai Masajı, Ayurveda Masajı, Taş Masajı, Küba Masajı, Shiatsu Masajı gibi çeşitler mevcuttur. Özellikle Uzakdoğu ve Hint coğrafyasından yayılan popüler masaj çeşitleri her yerde uygulanmaktadır. Bu masaj çeşitleri ovma, sıvazlama, yoğurma ya da titreşim gibi yöntemlerle uygulanmaktadır. Masajları amatör olarak çevredeki kişilerden alanlar vardır ancak doğru olan masaj konusunda profesyonel hizmet almaktır. Masaj konusunda her kişinin farklı ihtiyacı vardır. Öncelikle kişilerin hangi masaj türüne ihtiyacı olduğu belirlenmeli ve bu ihtiyaca yönelik masaj terapisi alınmalıdır. Masajın etkili olabilmesi için düzenli bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Masajı uygulayan kişinin eğitim seviyesi ve deneyimi de masajın etkisini arttırmaktadır. Masaj eğitimsiz kişiler tarafından uygulandığında ise faydasından çok zararı olmaktadır.

Adana Bayan Masöz ile Masaj

Adana masaj salonu ile masaj konusunda kaliteli hizmet alabileceksiniz. Ferah ve temiz tesisinin yanı sıra profesyonel ve deneyimli elemanları ile hizmet veren Adana masaj salonu sektörde ön plana çıkmaktadır. Adana masaj salonu stresten, yorgunluktan kurtulmak isteyen değerli müşterilerine belirlenen kurallar çerçevesinde sistematik olarak düzenli hizmet vermektedir.

Author Info

Meral OK

Comment ( 1 )

  • Kamil

    Masaj yaptıracak kişilerin mutlaka ilk olarak buraya gitmesi gerek.