Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

0546 420 2024 - 0322 459 0894

Tıbbi masaj teknikleri

Tıbbi masaj teknikleri

Adana medikal masaj salonu

Günümüzde pek çok rahatsızlıklara yakalanmakta bel, boyun ve omuz kısımlarında çeşitli ağrıların artmasından dolayı şikayetçi olmaktayız. Bu durumu en iyi şekilde gidermek amaçlı yapılan yöntemlerin başında tıbbi masaj gelmektedir.

Tıbbi masaj nedir?

Medikal masajı diğer masaj çeşitlerinden ayıran en önemli yanı uzman hekim tarafından önerilerek masörler  ve Adana masöz bayanlar tarafından harfi harfiyen uygulanmasıdır. Yorgun organı ve hasar görmüş vücudu tekrar eski formuna geri döndürmek amacıyla bu tür medikal masaj tekniğine başvurulmaktadır. Rahatsızlık yaşayan kişilere uygulanan bu medikal masaj ile yaşam kalitesinin daha da yukarılara çekilmesine zemin hazırlanmaktadır.

Adana tıbbi masaj salonları

Psikolojik olarak destek sağlayan ve insan vücudunda rahatsızlık duyduğu pek çok bölgelere özel medikal masaj teknikleri ile iyileştirme çalışması gerçekleştirilen masaj, günümüzde en çok önem verilen ve başvurulan masaj teknikleri arasında ki yerini almıştır. Hekim tarafından hastanın reçetesine yazılarak medikal masaj yapılması konusunda rapor verilmektedir. Tıbbi masajın vücuda oldukça büyük katkısı bulunmaktadır. Masaj sırasında el, kol ve bası tekniklerine başvurularak hastanın en ihtiyaçlı kısımları tespit edilerek tekrar eski sağlığının geri kazanılması adına bu teknikler hasarlı bölgeye uygulanmaktadır.

Tıbbi masaj hangi rahatsızlıklarda uygulanır?

Parkinson hastalığı, kemik erimesi, bel ve boyun fıtığı, omurga eğrilikleri, karpal tünel sendromu, siyatik sinir hastalıkları, menüsküs, travmatoloji, beyin hastalıkları, menopoz gibi pek çok hastalıkların açığa çıkmasıyla birlikte medikal masaja başvurulmaktadır. Bu tür rahatsızlıkların giderilmesinde oldukça büyük katkı sağlayarak tekrar eski formun geri kazanılmasına yardımcı olur. Masaj sırasında dış yüzeyden merkeze doğru adımlar ile en ince noktalar tespit edilerek masaj işlemleri kusursuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Kan dolaşımını harekete geçirerek vücudun tüm zararlı etkenlerinin uzaklaşması sağlanarak daha sağlıklı bir yaşama ulaşılması adına medikal masajdan yardım alınmakta ve hastalar üzerinde uygulanmaktadır.

Adana medikal masaj hizmeti veren yerler

Adana masaj salonu içerisinde yerini alan ve tüm rahatsızlık sorunları ile karşılaşan hastalara özel medikal masaj teknikleri eşliğinde hizmet verilmektedir. Uzman kişiler tarafından ağrıyan ve organların da hasar oluşan bölgelerin analizi yapılarak doğru teknikler eşliğinde tıbbi masaj hastalar üzerinde gerçekleşmektedir. Bu sayede hastalar masajın ardından kendilerini daha iyi hissedecek ve eski sağlığına geri dönecektir.

Author Info

Meral OK

Comments ( 2 )

  • Ahmet

    Gerçekten kaliteli bir salon kendilerine başarılar diliyorum. Masözler ciddi anlamda çok güzel, genç ve ilgililer. Yine geleceğim

  • Adana masaj salonu

    Ahmet bey yine bekleriz her zaman sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız. Memnun olmasnız bizim için çok memnun vericidir.

Post a Comment