Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

0546 420 2024 - 0322 459 0894

Adana masaj

Adana masaj

Adana masaj

Adana masaj sayfası ile ilgil yazılar. Orta çağ’dan bu yana bildiğimiz genel masaj tekniğidir. Bu masaj aslında tamamen kişinin rahatlaması amaçlı yapılan bir masaj türüdür. Kişi bu masajda uzman bayan masöz personelimizden istediği bölgelere istediği bası durumunu belirtilebilir. Masaj genel ince masaj yağı ile yapılabilir. İsteğe bağlı olarak portakal, çilek veya limon yağları tercih edilebilir. Sürekli olarak gittiğim gerçekten kaliteli diyebileceğim bir masaj salonu. Soğuk algınlığı durumlarında narenciye özlü yağlar salonumuz tarafından kullanılmaktadır. Asgari olarak bu masajın 40 dakika yapılması gerekmektedir, ancak kaliteli bir masaj 40 dakikadan sonra başladığından dolayı en ideal süre 60 dakikadır.

Klasik masaj nasıl yapılır?

Klasik masaj genel olarak baskı ve ovma yöntemi ile yapılır. Klasik masajda her hangi bir teknik yok, burada tamamen uzman bayan masöz personelin uzmanlığı devreye girmektedir. Salonumuzda çalışmakta olan bayan masöz arkadaşlar size bu konuda yardımcı olacaktır.

Klasik masaj teknikleri nelerdir?

Bu masaja başlamadan önce eller iyice ısıtılmalıdır. Eller iyice ısıtıldıktan sonra masaj yağı iyice vücuda yedirilir.

Ara ara gittiğim bir masaj salonu en son gittiğimde bayıldım gerçekten. Salonunun yeni dekoru muhteşem, gerek dış cephesi gerekse odaların yeni hali mükemmel olmuş heleki o dikdörtgen duşa kabinlere bayıldım. O yuvarlak duşa kabinlerden kurtulduk. Kendilerine bu şekilde devam etmelerini kendilerini sürekli yenilemelerini ve işlerinde de başarılar diliyorum. Bu arada bayan masöz elemanların hepsi bir birinden ilgili ve gerçekten işlerinde profesyoneller.

Masaj yağı yedirilme işlemi bittikten sonra masaj işlemine başlanır. Masaj işlemine ilk başta sol bacak temel alınır. Sol bacaktan sonra sağ bacağa masaj yapılır. Masaj işlemi yavaş yavaş bel bölgesine doğru çıkılır. Bel ve sırt bölgesinde masaj baskı uygulanarak yoğurma yöntemi ile yapılır.

Adana masaj salonu, hamam, sauna, masöz ve SPA hizmetleri. Adana klasik masaj

Adana masaj
Adana masaj salonları
Adana masaj salonu
Adana masaj fırsatları
adana masaj fiyatları
adana masaj masöz
adana masaj mutlu son
adana masaj adresleri
adana masaj iletişim
adana masaj telefon
adana masaj spa
adana masaj sauna
adana masaj spa
adana masaj hamam
Adana masaj salonu
Adana masaj salonu fiyatları
adana masaj salonu hizmetleri
adana masaj salonu masöz
adana masaj salonu spa
adana masaj salonu hamam
adana masaj salonu sauna
adana masaj salonu seyhan
adana masaj salonu adresi
adana masaj salonu telefon
adana masaj salonu iletişim
adana masaj salonu bayan
adana masaj salonu video
adana masaj salonu mutlu son
Adana masaj salonu fırsatları

Author Info

Meral OK

No Comments

Post a Comment