Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

0546 420 2024 - 0322 459 0894

Bali masajı

Bali masajı

Bali masajı

Adana bali masajı hizmeti


Adana bali masajı
orta ve uzak doğu kültüründen gelen bir çeşittir. Ağırlıklı olarak uzak doğu Bali adaları bölgesinde uygulanan bir masajdır. Masajın genel amacı kişiyi ruhsal dinginliğine ulaştırmak, yavaş ve aheste hareketler ile cildi temizleyip, beslemek. Adana bali masajı için ideal süre asgari 60 dakika, en fazla 180 dakika olmak durumunda dır. Masajda isteğe ve duruma bağlı olarak uzman bayan Adana masöz personelimizin de inisiyatifinde aroma terapi yağları da kullanılabilir. Aroma terapi yağlarını Adana bali masajında kullanmak kişiye ruhsal dinginlik açısından pozitif olarak etki edecektir.

Bali masajı nasıl yapılır?

Adından da anlaşılacağı gibi bu masaj Uzak doğu’da Bali adaları olarak bilinen yere aittir. Uzak doğu’da bu masaj ortalama olarak 600 yıldır yapılmaktadır. Ülkemizde bu masaj tekniği son zamanlarda sıklıkla yurt dışına çıkan iş adamlarının Bali’de veya Uzak doğu’da gördüğü masajın aynısını istemesi ile rağbet görmeye başladı. Bizde bu konuda uzman bayan Adana masözler ile yolumuza devam ediyoruz.


Adana bali masajı
yapılmadan önce, kişi yıkanıp duş almalı ve saunaya girip terlemedir. Terleme ile deride bulunan ter gözenekleri açıldı ve duş alarak terleyen gözeneklerin açılmasını sağlarız. Deri gözenekleri temiz ve açılmış bir hal aldıktan sonra artık Adana bali masajı için hazırsınız demektir.

Adana bali masajı, Adana masaj salonu

Bu masajın en büyük özelliklerinden biri kullanılan yağ diğer yağlardan daha ince ve aromatik olmasıdır. İnce yağın içine aroma yağ özü koyulmak suretiyle elde edilecek bu yağ kişinin yaşına, durumuna, mevsime göre oranları değişebilir. Tüm bu durumlar uygun hale geldiğinde masaj işlemine başlanır. Masaj yaparken masaj yapan bayan masözün enerjisinin yüksekliği, pozitifliği çok çok önemlidir. Adana bali masajı, normal masaj tekniklerinden ziyade daha yumuşak ve soft bir şekilde yapılmaktadır. Kişi genel bir şekilde ayaktan başa kadar yumuşak dokunuşlarda yağı yedirerek masaj yapılır. Masajın son 15 – 20 dakikası kişinin ön tarafına yapılarak devam ettirilir.

Salonumuz 4 bayan Adana masöz personeli ve güler yüzlü karşılaması ile içinizden bir yer olarak görebilirsiniz. Gönül rahatlığı ile bu bayan Adana masöz personellerden birini şiddet ile denemenizi tavsiye ediyorum.

Adana masaj salonu, hamam, sauna, masöz ve SPA hizmetleri. Adana bali masajı

Author Info

Meral OK

Comment ( 1 )

  • Hilal Aslan Demir

    Farklı yağından adını alan ve yağındaki etkinin hemen hisssedildiği bali masajı, tercih edebileceğiniz ne iyi masajlar arasında. İlk deneyimimnde çok mutlu kalmıştım.

Post a Comment