Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

0546 420 2024 - 0322 459 0894

Türk Hamam Kesesi

Türk Hamam Kesesi

1958 yılından bu yana yaklaşık 60 yılı aşkın bir deneyimin sonucu olan Türk hamam keselerinin incelendiğinde insan vücudunda bir takım yararlar sağlamaktadır. Bu yararları size Adana Hamam olarak  yazımızla aktarmak istedik. Hamamda keselenmek size huzur verirken, aynı zamanda kendinizi hafif hissetmenize yarayacak ve sağlık olarak da cilt hastalıklarından korunmanıza ve aknelerden kurtulmanıza olanak sağlayacaktır. Ayrıca cilt altı kan dolaşımını hızlandıran kese, ciltte yenilenmeyi de hızlandırıcı bir süreç hazırlayacaktır. Ölü cilt deri ve hücrelerinden arınmanıza yarayacak olan Türk hamam kesesi cilt gözeneklerinin açılmasına ve cildin rahat oksijen almasını da sağlayacak ve üst tabakanın yeniden sağlıklı bir şekilde yapılanmasını sağlayacaktır. Türk hamam kesesi ile vücudunuz tamamen sağlıklı olacak ve bağışıklık sisteminiz de güçlenerek hastalıklara karşı daha dirençli olacaksınız.

Kadınların oldukça tercih ettiği Türk hamam kesesi uygulaması selülitte kesin tedavi sağlarken, selüliti önleme açısından da önemlidir. Selülit ile mücadelede ve ortadan kaldırmada en iyi yöntem olan Türk hamam kesesi uygulamasına geleneksel olmasına karşın ne yazık ki gereken değer verilmemiştir. Bugün Avrupa’ya baktığımızda kese yöntemine benzer bir takım işlemler yapıldığını görmek mümkün. Örneğin üst ölü deri tabakanın sorulması ve deri fırçalama teknikleri bu işleme tekabül edebilir. Adana Masaj Salonu olarak keseleme yöntemiyle dökülen ölü hücrelerin altında kalan sağlıklı deri meydana çıktığını söylemekteyiz.

Adana Hamam olarak kese kan dolaşımı üzerinde etkin olurken toksinlerin atılmasına, derideki selülit problemlerini de ortadan kalkmasına sebep olduğunu söylüyoruz.

Yapılan araştırmalara ve uzman açıklamalarına göre selülitsiz bir yazı tamamlamak için Türk Hamam Kesesi en uygun yöntemlerden biri. Bol su tüketmek, uzun yürüyüşler yapmak ve sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa soğuk duş alarak keselenmek, portakal görünümlü selülitlerden kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Güzellik uzmanlarının, plastik cerrahların, dermatologların ve tıp doktorlarının önerileri neticesinde pürüzsüz, selülitsiz ve sağlıklı bir cilde sahip olmak ve yaşamak için siz de mutlaka Türk Hamam Kesesi uygulamasını hayatınıza geçirmenizi Adana Masaj Salonu olarak öneriyoruz. Bu uygulama sizin hem fiziksel hem de ruhsal olarak rahatlamanıza neden olacakken, sağlık açısından da bir çok fayda sağlayacaktır.

Author Info

Meral OK

Comment ( 1 )

  • Hakkı

    Hamam kesesi ile hem rahatlamanız hem de tüm kirlerinizden aranmanız mümkün. Mutlaka gidip bu hizmeti alın.