Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

0546 420 2024 - 0322 459 0894

Tarihi köpük masajının adresi

Tarihi köpük masajının adresi

Adana masaj salonu Paris SPA işletmesinde köpük masajı uygulaması uzman bayan Adana masöz personeller tarafından yapılmaktadır. Köpük masajı tarihi oldukça eskiye dayanan ve bugün de birçok kişi tarafından tercih edilen bir masaj çeşitlerinden biridir. Masaj geleneksel Türk hamamlarında da çokça kullanılmaktadır. Adana köpük masajı uygulaması hizmetinin bilinen en iyi adresi Paris masaj salonu

Adana köpük masajı fiyatı

Salonumuzda sauna, hamamda kese ve köpük masajı toplam sauna hariç 35 DK 100 TL. Bu pakette tüm hizmet süresi kişiye özel göbek taşlı hamamda yapılmaktadır. Tüm bu hizmet uzman Adana masöz bayanlar tarafından verilir.

Köpük masajı nasıl yapılır?

İsminden de anlaşılacağı üzere köpük tüm vücuda yedirilir. Bu köpük sabunlar kullanarak oluşturulur ve kumaşla köpüklendir me işlemi yapılır. İşlem esnasında kullanılan sabunlar tamamen doğal ve zeytinyağı özlüdür. Sabunların özü sayesinde vücut hem yumuşar hem de yenilenme imkanı bulur. Böylelikle tüm ölü deri vücuttan atılmış olur. Özellikle hamam ve masaj salonlarında kullanılan bu masaj şekli işe kaslar oldukça gevşer ve diri bir vücuda sahip olunur. Adana masaj salonu bu alanda deneyimli kişilerle çalışmaktadır. Alanında deneyimli kişiler vücuda nasıl hareketlerle masaj yapmak gerektiğini bilirler. Her masaj için gerekli tekniklere hakim oldukları için kişinin masajdan son derece zevk almasını sağlarlar. Bu sayede müşteriler hem stresten uzaklaşır hem de vücutlarındaki gerginlikten kurtulmuş olurlar.

Adana Masöz

Bu masajda önemli olan yıllardır deneyimli çalışanlara sahip olmaktır. Salon bu gerekliliğin farkında olduğundan bünyesinde bu konuda uzman bayan masöz bulundurmaktadır. Masözler vücudun her noktasına bu köpük masajını uygulayarak kişinin rahatlamasını sağlarlar. Bu masaj bir nevi Türk geleneğini de temsil ettiğinden birçok turistik ilçede de hizmete sunulmuştur. Turistler de bu masajın keyfine vardıklarından salonlarda en çok tercih edilen ve adı sorulan bir masaj haline gelmiştir. Fiyat konusunda da diğer masaj türlerine göre uygundur. Adana köpük masajı sayesinde kaslar gevşer ve vücuttan toksinler atılır. Vücudunuzun her noktası ölü deriden arındırılır. Böylelikle masaj salonundan bedenen ve ruhen rahatlamış olarak çıkarsınız. Bu da yoğun bir gün geçiren çalışan bireyler için oldukça önemli bir histir.

Adana masaj salonu faaliyetleri

Masaj sadece bedenen bir rahatlama sağlamaz. Bir Adana masaj salonuna giden insan aynı zamanda terapiye gitmiş gibi de olur. Vücut yenilendiği için ruhunuz da rahatlayacaktır. Yaşadığımız yoğun iş hayatı bizi her anlamda esir almış durumdadır. Bu da bizi hem fiziksel hem de psikolojik olarak yıpratmaktadır. Bu yüzden birçok insan artık rahatlamak için masaj salonlarını tercih etmektedir.

Author Info

Meral OK

No Comments

Post a Comment