Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

0546 420 2024 - 0322 459 0894

Hamam hizmetleri

Hamam hizmetleri

Adana hamam hizmeti veren masaj salonu işletmeleri

Antik Roma dönemlerine kadar giden hamam kültürü özellikle bizim Adana toplumunda oldukça yaygındır ve dünyaca ünlüdür. Dünyada Türk hamamları veya Turkish Bath adında bolca kaynaklar bulunmaktadır. Dinimiz gereği temizlik imandan gelir bu sebepten atalarımız temizliğe gerçek anlamda çok önem verdiklerinden dolayı yapmış oldukları mimari eserlerin özellikle camilerin yanına genellikle hamam binalarını eklemişlerdi. Türk hamamlarında soyunma yeri, yıkanma yerleri, ısıtma yeri (bu bölgeye külhan da denilir) olmak üzere 3 bölümden oluşurlar.

Adana hamam hizmetlerinde kese uygulaması

Adana hamam resim 1Hamamların temizlenme dışında hiç kuşkusuz sağlık açısından da birçok faydası bulunmaktadır. Hamamda sıcak suyla temizlenmiş olan vücudun keselenme si ya da liflenmesi vücudun kan akışını hızlandırarak vücut sağlığına büyük katkı sunar. Adana hamam salonlarında uzman bayan Adana masöz personeller eşliğinde kese hamama giden her insanın yaptırmaktan büyük keyif aldığı bir durumdur. Kese yapmak ya da yaptırmak imkanı yoksa liflenmek te hamama gidildiğinde vücudun tam anlamıyla temizlenmesi için gereklidir. Yapılan kese ile birlikte vücuttaki ölü deri hücreleri temizlenir. Ölü derilerden temizlenen bir vücudun gözenekleri de açılmış olur.

Adana hamam hizmetlerinde köpük masajı

Keseden sonra yapılan köpük masajıyla da vücuttaki tüm toksik maddeler atılır. Adana hamam saatleri konusunda siz müşterilerimiz için esnek uygulamalar sunmaktansa aynı zamanda her iki cinse de ayrımcılık yapmadan hizmet almaktadırlar. Uygulaması da son zamanlarda hızla yaygınlaşan bir masaj yöntemidir. Hamamda köpük masajı uygulaması tüm vücudun sabunla köpüklenerek yapılmasıdır. Bu masaj genelde zeytinyağlı sabunlar kullanılarak yapılır. Köpük masajı uygulaması sonrası vücudunun bebek teni kadar yumuşadığını ve arılaştığını hissedebilirsiniz. Kan akışını hızlandırarak vücudun sağlıklı çalışmasına neden olan hamamlarda dikkat edilmesi gereken konular vardır. Sıcak ve soğuk kısımlarda çok sık yer değiştirmemek. Bunun sebebi sıcaktan soğuya ani geçişlerin vücudun çok kolay şekilde hastalanmasına davetiye çıkartmasıdır.

En iyi kese ve köpük masajını nerede yaptırabilirsiniz?

Adana masaj salonu, kese masajı ve köpük masajı yaptırabileceğiniz en güvenilir masaj salonu hizmeti veren yerlerden birisidir. Sağlık açısından oldukça faydalı olan hamamların elbette sağlığa uygunlukları da önemlidir. Hijyeni tam anlamıyla sağlanmamış masaj salonu faaliyeti sunan salonlarda temizlenmeniz pek mümkün değildir. Temizlediğinizi zannet seniz bile sağlığınızı riske atmış olabilirsiniz. Bu nedenle Adana’da sağlığa uygunluk kurallarına önem veren hamamları ve onların masaj salonlarını tercih etmeye dikkat edin. Aman alt üstü sadece yıkanacağız diye düşünürseniz sağlığınızdan dahi olabilirsiniz. Hamamda kese olayına gerekli özeni mutlaka göstermelisiniz.

Adana hamam salonu Paris SPA

Adana hamam hizmeti konusunda oldukça yaygın masaj salonu işletmeleri ile ön plan çıkmaktadır. Adana masaj salonu işletmelerinde sunulan hamam faaliyetleri genel olarak tek kişilik hizmet standartlarına göredir. Sizde bilirsiniz toplu olarak kullanılan yerlerde sağlığa uygunluk kurallarına uymak biraz sıkıntılı olmaktadır, bundan dolayı bizde Paris SPA olarak sizlere bu hamam hizmetini tek kişilik size özel hamam alanında vermektedir.

Author Info

Meral OK

No Comments

Post a Comment