Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

0546 420 2024 - 0322 459 0894

Hamam

Hamam kategori resmi

Hamam kültürü ortalama olarak bu topraklarda yaşamış olan Roma İmparatorluğuna kadar uzanmaktadır. Adana ilinde tarihi bakımdan bir çok tarihi mekan faaliyetlerine devam etmektedir. Bunlardan bir kaç tanesi şunlardır;

Mestan hamamı, Çarşı hamamı, Irmak hamamı

Bu tarihi hamamlarımız hala Adana halkımıza tarihi dokusundan hiç bir şey kaybetmeden hizmet vermektedir. İslam toplumlarında temizliğin öneminin bil hassa fazla olması da toplumumuzda bu kültür daha da artırmaktadır.

Adana hamam ve masaj salonu Seyhan SPA

Adana hamam sauna masaj kese ve köpük hizmetlerinin uzman bayan masözler tarafından verildiği bu masaj salonunda sizlere hizmet vermekten gurur duyar ve telefon açıp randevu almanızı tavsiye ederiz. Salonumuzda iki kişinin rahatlıkla hizmet alabileceği büyüklükte göbek taşlarının olduğu yerden ve mermer altından ısıtmalı 4 adet kurnası bulunan şık ve ferah bir mekandır. Siz saygu değer müşterilerimizide salonumuzda ağırlamaktan gurur duyarız. Salonumuzda çalışan tüm personellerimiz alanında uzmanlık sertifikasyon programlarını tamalamış ve bu sertifikaları almayı hak etmiş kişilerdir. Salonumuz 09:30 ile22:00 arası hizmet vermektedir.