Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

0546 420 2024 - 0322 459 0894

Hakkımızda

Hamam kategori resmi

Hakkımızda

Adana masaj salonu, hamam, sauna ve SPA. Adana masöz

Salonumuz 2012 tarihinde faaliyetlerine başlamış olup daima vizyonunu yenileme ve dinamizm felsefesini ilke edinmiş bir masaj salonu işletmesidir. Masaj tekniklerinde sürekli masöz personellerini geliştirirken yeni masaj teknikleriyle kıymetli misafirlerimize unutulmaz zamanlar yaşatmak çalışma prensibimizdir. Özellikle Adana’da yaşayan halkın beğeneceği masaj teknikleri ile Adana’da farkını hizmetleri ile ortaya koymuş olan masaj salonumuz her zaman siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan memnun olacaktır..

Sauna sıcaklığımız sürekli olarak 60°C derecelik sıcaklığıyla kullanıma hazır bir duruma beklemekte olup kıymetli misafirlerimiz saunaya girmeden 15 dakika önce 85°C dereceye arttırılması için ayarlanarak masajdan önce bu imkanı sunarken sauna hizmettinden de hiç bir şekilde ücret alınmaz.

İyi masaj alışkanlık yapar.

Sürekli 75°C sıcaklıkta olan 300 LT’lik suyumuz ile gerek masaj odalarında gerekse hamamımızda bu sıcak sular hizmete hazır bir şekilde mevcuttur. Masaj sırasında kullanılan kozmetik ürünlerimiz ilgili bakanlıklardan onaylı markalardır. Masaj odalarımızdaki duşa kabinler genel olarak günde iki defa ve her masaj sonrası özel dezenfektanlar ile temizlenmektedir.

Masaj sırasında, hamam ve sauna da kullandığımız peştamal ve havlular her hizmet sonrası yenisi ile değiştirilerek sağlığa uyguluğuna çok dikkat edilmektedir. Kese ve köpük gibi hamam hizmeti uygulamaları yapılırken eski usullere bağlı kalınarak beyaz sabun kullanılmaktadır.

Adana’ da bir SPA merkezinden beklenen tüm hizmetler mevcuttur. Alanında uzman genç bayan masöz kadromuzla siz kıymetli konuklarımıza en iyi masaj çeşitleri ve tekniklerini sunmaktadır. Masaj çeşitleri kadar köpük banyosu, kese, cilt bakımı hizmetlerini de vermekteyiz. Kendinizi iyi hissetmeniz için herşey düşünülmüş olup geriye sadece siz değerli müşterilerimizin anın tadını çıkarmak kalmıştır.

Adana masaj salonu, Adana masöz, Adana sauna, Adana hamam, Adana SPA

Cemalpaşa Mah. 63010 Sok. No:12/A Seyhan/ADANA
0546 420 20240322 459 0894Yol tarifi al

Comments ( 7 )

 • Adana masaj salonu

  Firmamız Adana masaj salonu hizmetlerinde uzman bayan Adana masöz bayanlar ile hizmet verilmektedir.

 • Adnan

  Merhaba…size ayıp olmassa bayan masözlerin daha fazla ilgisi oluyormu.lutfen yanlis anlamayin.sayet varsa guvenilirmi.birde fiyat ne kadar olur.eger yoksa bana lutfen kızmayin.

 • Adana masaj salonu

  Masöz ve masör personellerimizin ilgi ve alakası tamamen SPA hizmetleri kapsamında bulunan masaj hizmetleri kapsamındadır, daha farklı hizmetler için farklı alanlara yönelebilirsiniz.

 • Ahmet

  tantric masaj veya nuru masaj uygulamanız varmı iyi geceler

 • Samet

  Sunulan hizmetler gerçekten çok iyi. Teşekkür ediyorum. En yakın zamanda tekrar geleceğim.

 • Ali

  mutlu son var mı?

 • Meral OK

  Hayır yok

Post a Comment