Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

0546 420 2024 - 0322 459 0894

Bio enerji hastalık tedavisi

Bio enerji hastalık tedavisi

Bio enerji nedir?

Her insanın belirli yetenekleri vardır. Kimi birey bir uçtaki konuda başarı sağlamaktayken, diğer bir birey de tam aksine diğer yönde ilerleye bilmektedir. Adana masaj salonu Bunun için her insanın elektro manyetik alanlarda yayılım gösterdiği çeşitli enerjileri vardır. Bu dalgalanmanın çoğu zaman kişiler farkında olmayıp, dolayısı ile de bu yeteneğinden faydalanamamaktadır.

Bio enerji yöntemleri

Bu elektro manyetik dalgalar, bir enerji demektir, günümüzde ise ağrı gidermeden hastalık çaresine kadar birçok rahatsızlıkta geçerli iyileştirme sağlamaktadır. Her insan da geçerli olmayan bu manyetik alan, sırf etkin olduğu beden de değil, akışma yöntemiyle diğer bedenlere de geçebilmektedir. Aslında enerjinin bütünü evrenden sağlanmaktadır sadece bunu iç dünyamızdan dışarı vurmak tayız dır. Adanada masaj salonu Sistem dengemizi en çok bozan durum psikolojik sebeplerdir ve bu durumdan da insan negatif enerji almaktadır. Bu alınan enerji insanda hastalık vs. birçok rahatsızlık oluşturmaktadır. Adana masaj salonu Enerji kavramında işleyen bio enerji durumunda, hasta olan kişinin hasta olan kısmının negatif iyon yüklü olduğu kanısına varılmaktadır. Enerji merkezleri işlemez hale gelmiş olabilir. Bu durumda insana pozitif iyonları dahil eden bio terapistler, hastalıklı olan negatif yüklü alana etkilemekte ve verilen pozitiflik le iyileşme sağlamaktadırlar

Bio enerji nasıl kullanılır?

Adanada masaj salonu Aslında bir denge programının işleyişi gibidir bio enerji kuramı. Bu dengenin tam olarak ayarlanabilmesi demek kişinin sağlıklı olması demektir. Enerjik dediğimiz tabirin de bu uygulama sonucunda oluştuğunu biliriz ve hayat neşesini de bu sayede sağlarız. Adana masaj salonu Her rahatsızlığın tedavisinin belirli bir enerji frekansı aralığı bulunmaktadır. Kronik yorgunluktan, kronik ağrılara, psikolojik etkenlerin düzenlenmesinden, sosyal ortama dahili yetine kadar çok sayıda refah ortamına sebebiyet vermektedir.

Adana gazipaşa masaj salonu

Günümüzde çoğu gelişmişlik seviyesindeki ülkelerin tıp alanına soktuğu bio enerji kavramı ile çok önemli rahatsızlıkların tedavisinin başlangıcı olan zamanda bio enerji kullanılmaktadır. Adanada masaj salonu Uygulama yöntemi ise hiç bir alete dayanmaz, uygulanacak olan kişinin yatar pozisyonda olduğu şeklinde, vücuda değmeden, temas etmeden terapi uygulama şeklidir. Gerçek bio enerji uzmanı sayesinde vücudun üzerinde ellerinin gezdirilmesi şeklinde uygulanan terapi ile negatif yüklü iyonlar uzaklaşmakta ve bu sebebiyet ile insan pozitif yüklenmektedir ve psikolojik sebepten tutun da birçok rahatsızlık son bulmaktadır.

Adanada masaj salonu

Adanada masaj salonu hizmetlerinde bir numaralı yer Paris masaj salonu. Adana masaj salonu firmalarından biri olan Paris SPA işletmesinde uzman Adana masöz bayanlar tarafından hizmet verilir.

Author Info

Meral OK

Comment ( 1 )

  • Cİvan

    Farklı bir etkisi var. Yaptırana kadar inanmamıştım.

Post a Comment