Rixos SPA ve Masaj Salonu

Adana masaj salonu sektöründe 8 yıldır sizlere aynı yerde aynı hizmeti sunmanın gurur ile aynı adreste bekliyoruz. Adana masaj salonu hamam sauna masaj kese köpük hizmetlerini Rixos SPA işletmesi bünyesinde uygun fiyat avantajları ile sunuyoruz.

Mix Masaj

Sauna
Hamamda Kese
40Dk Mix Masaj
Sauna
Hamamda Köpük

150.00₺

Bali Masajı

Sauna
Hamamda Kese
40Dk Bali Masajı
Sauna
Hamamda Köpük

200.00₺

Aromalı Masaj

Sauna
Hamamda Kese
40Dk Aromaterapi Masajı
Sauna
Hamamda Köpük

200.00₺

Medikal Masaj

Sauna
Hamamda Kese
40Dk Medikal Masaj
Sauna
Hamamda Köpük

200.00₺

Adana Hamam

Adana hamam faaliyetinde bulunan bir çok firmadan farklı olarak sizlere kişiye özel hamam sistemi ile en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.
Hamamımız kişiye özel DYA SPA konseptinde tek kişiye hizmet verilir ve temizlenir sonra yeniden farklı kişi için hazır hale getirilir. Hijyen standartlarının üstünde bir itina ile temizlik yapılmaktadır.

Devamı

Adana Sauna

Saunamız ortalama olarak max 130ºC ye kadar çıkmaktadır. Saunamız aynı anda 9 kişiyi alabilmektedir. Günün her anında saunamız hali hazırda açık beklemektedir.  İstediğiniz an kullanır anında terlemeye başlarsınız. Saunamızda Sedef Portakal ve Aromalı farklı ağaçlarda kullanılarak nahoş bir koku elde edilmiştir. Gerçek sauna keyfini sadece bizimle yaşarsınız.

Devamı

2011

KURULUŞ

9707

KAYITLI MÜŞTERİ

% 95

MEMNUNİYET

Cemalpaşa Mahallesi, 63010 Sokak, İlhan Arıkığlu APT, No 12/A, Seyhan, ADANACemalpaşa Mahallesi, 63010 Sokak, İlhan Arıkığlu APT, No 12/A, Seyhan, ADANA Yol Tarifi

Hemen ARA